budowa wysypisk Koszalin

DOMAR-T Maria Domaracka to firma świadcząca usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego i drogowego oraz hurtową sprzedaż materiałów do instalacji wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, które w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem kadry zarządzającej w dbałość o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług gwarantują satysfakcję klienta. Budowa wysypisk Koszalin są wykonywane przez naszą firmę.

DOMART-T Maria Domaracka zatrudnia zespół doświadczonych osób z praktyką i odpowiednimi kwalifikacjami, stale podnoszonymi branżowymi szkoleniami.

Wychodząc naprzeciw technologii i potrzebom rynku, ciągle rozszerzamy zakres naszych usług, korzystając z najnowszych dostępnych technologii. Stosujemy materiały najwyższej jakości, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Sprostamy każdym Państwa oczekiwaniom, dzięki proponowanym przez nas atrakcyjnym cenom oraz krótkim terminom realizacji, a także solidności i profesjonalizmowi naszej firmy.

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. budowa wysypisk Koszalin
DOMAR-T Budowa i remonty w zakresie budownictwa inżynieryjnego i drogowego.

Adres:

Kasztanowa 4

75-685 KOSZALIN

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

domar.t@wp.pl

www.domart.polskiefirmy.com.pl